BEST design WEEK – seminar dizajna i brendiranja

BEST design WEEK je seminar dizajna i brendiranja koji će ove godine biti održan trinaesti put zaredom u Beogradu od 13. do 19. maja u organizaciji Udruženja studenata tehnike Evrope – Beograd. BEST (Board of European Students of Technology) je neprofitna i nevladina studentska volonterska organizacija koja već niz godina obezbeđuje komunikaciju i saradnju sa studentima u oblasti tehnike i tehnologije.

Studenti će imati priliku da učestvuju u radionicama i predavanjima eminentnih predavača iz oblasti brendiranja, grafičkog i web dizajna, digitalne fotografije i video montaže. Cilj projekta je da se studentima omogući savladavanje ili usavršavanje principa dizajna i brendiranja. Kroz interaktivan rad sa predavačima u softverskim programima studenti će tokom sedam dana seminara raditi na dizajnu različitih proizvoda, obrađivati razne aktuelne i interesantne teme i tako doći do finalnog dizajnerskog rešenja.

Prijave za učešće na BEST design WEEK-u su otvorene od 19. aprila do 3. maja na sajtu bdw.best.rs gde možete naći više informacija. Sve radionice su besplatne, a po završetku seminara, učesnici će dobiti sertifikat o učešću.

Izvor slike i teksta: bdw.best.rs