Danas se održava naučno-stručna konferencija CIBEK 2022

Danas se na Fakultetu za inženjerski menadžment  održava četvrta po redu naučno-stručna konferencija Cirkularna i bioekonomija – CIBEK 2022.

Usled pandemije virusa Covid-19, konferencija se održava u online formatu uz nadu da će sledeća konferencija biti održana u uobičajenim okolnostima za jednu naučno-stručnu konferenciju na kojoj će naučnici i profesionalci biti u prilici da formalno i neformalno razmenjuju znanja i iskustva vezana za pitanja cirkularne i bioekonomije.

Uvodnu reč je dao Prof. dr Vladimir Tomašević, dekan Fakulteta za inženjerski menadžment, koji je poželeo učesnicima uspešnu konferenciju.

Zatim su započela predavanja po pozivu predavača iz SAD, Jordana, Španije.

Prijavljen je veliki broj radova iz Rumunije, Španije, Bosne i Hercegovine, UAE, Hrvatske i Srbije.

Voditelj konferencije je Prof. dr Ana Jurčić.