Drugi kontigent čepova predat udruženju Čep za hendikep

Predstavnici Fakulteta za inženjerski menadžment predali su danas Zoranu Martinovu iz udruženja Čep za hendikep, drugi kontigent sakupljenih čepova.

Fakultet se zahvaljuje svojim diplomcima Aleksandru Horvanu i Aleksandru Mitroviću na velikom broju sakupljenih čepova, kao i drugim studentima koji su doneli čepove u prethodnih nedelju dana. Čepove je ispred Fakulteta predao Marko Gnjatović, asistent na Fakultetu.

Akcija prikupljanja čepova i dalje traje!

Koordinator akcije ispred Studentskog parlamenta je Olga Mašić, predsednik Parlamenta i student II godine (naša Greta).

Studentski parlament poziva sve studente, profesore i saradnike Fakulteta da učestvuju u najavljenoj drugoj nagradnoj igri. Uslov za učestvovanje: donesite čepove! Nagrada: Ponovo tajna!