Gostujuće predavanje Duška Marjanovića iz Kompanije TIM 99

U sredu 23. oktobra, s početkom u 13 časova, gostujuće predavanje za studente I godine Fakulteta za inženjerski menadžment održaće Duško Marjanović, izvršni direktor Kompanije TIM 99.

Kompanija TIM 99 je lider u uvozu, zastupanju i distribuciji svih vrsta pića u Srbiji. Snabdevaju više od 600 ugostiteljskih objekata, kao najveći uvoznik francuskih i čileanskih vina i jedan su od tri najveća uvoznika kafe u Srbiji, preko svojih partnera ali i lanca sopstvenih marketa.

Na predavanju studenti će biti u mogućnosti da čuju sve o razvijanju kompanije u uslovima otežanog poslovanja, primeni novih metoda trgovine, kao i koliko kvalitetan odnos između direktora, menadžera različitih nivoa i radnika utiče na rezultate.