Humanitarna akcija studentskog parlamenta – studenti iz Vrbasa

Studenti akreditovane jedinice van mesta sedišta – Vrbas, u okviru aktivnosti studentskog parlamenta, pokrenuli su humanitarnu akciju sakupljanja novca za novogodišnje paketiće za decu – korisnike usluga Crvenog krsta u Vrbasu. Studenti će pored pripreme novogodišnjih paketića, za decu pripremiti i prigodnu predstavu 23. decembra.

Pozivamo sve studente iz Beograda da svoj prilog daju predstavnicima parlamenta u Beogradu Olgi Mašić i Luki Latinoviću do utorka, 3. decembra, a sve profesore da prilog daju prof. dr Srđanu Tomiću do srede, 4. decembra. Studenti i profesori iz Vrbasa svoje priloge mogu da predaju koleginici Marini Maraš do ponedeljka, 9. decembra, a studenti i profesori iz Vranja mogu da svoje priloge predaju Svetlani Mihajlović, referentu studentske službe do petka, 6. decembra.