Organizacija nastave od 25. marta 2021.

Nastava će se za studente I i II godine osnovnih studija u Beogradu i Vrbasu od 25. marta održavati uživo prema rasporedu uz primenu svih preventivnih mera.

Nastava će se za studente III i IV godine osnovnih studija u Beogradu i Vrbasu od 25. marta održavati online prema rasporedu. Kolokvijumi će se održavati uživo prema rasporedu, o terminima kolokvijuma studenti dobijaju informacije od svojih predmetnih profesora preko Google Classroom platforme.

Nastava će se za studente svih godina osnovnih studija u akreditovanoj  jedinici u Vranju održavati online prema rasporedu. Kolokvijumi će biti organizovani po dogovoru sa predmetnim profesorima.

Nastava će se za sve studente master studija (svi programi) održavati online prema rasporedu.