Pobeda na Business Case Challenge takmičenju!

S ponosom obaveštavamo sve da je naš tim odneo pobedu u polufinalu Business Case Challenge takmičenja, koje ESTIEM lokalna grupa Novi Sad organizuje od 2007. godine u saradnji sa Departmanom za industrijsko inženjerstvo i menadžment sa Fakulteta tehničkih nauka i Naučno–tehnološkim parkom Novi Sad.

Naši studenti su se istakli kreirajući izvanrednu marketing strategiju za plasiranje novog co-working prostora na tržište nekretnina Novog Sada.

U konkurenciji sa još četiri tima, naši predstavnici su pokazali izuzetnu kreativnost, analitičke veštine i timski duh, što im je donelo ubedljivu pobedu. Ovaj uspeh ih plasira direktno u finale sledeće nedelje, gde ih očekuje novi izazov koji će testirati njihove sposobnosti na još većem nivou.

Ovo je samo prvi korak na putu ka konačnom trijumfu, i kao fakultet, želimo im svu sreću u narednoj fazi takmičenja. Verujemo u njihov talenat, predanost i sposobnost da se izbore sa bilo kojim izazovom koji im se postavi.

Čestitamo našem timu na izvanrednom uspehu i želimo im puno uspeha u finalu!