Pobeda studenata Fakulteta za inženjerski menadžment na 17. Business Case Challenge takmičenju

Još jedna ubedljiva pobeda tima Fakulteta za inženjerski menadžment ostvarena je na 17. Business Case Challenge takmičenju, održanom 27. aprila, u Naučno-tehnološkom parku u Novom Sadu.

Business Case Challenge je takmičenje koje okuplja studente iz cele Republike Srbije radi rešavanja poslovnih izazova u okviru disciplina Elevator Pitch i Case Study, u zajedničkoj organizaciji NTP NS i studentske organizacije ESTIEM.

Studenti Fakulteta za inženjerski menadžment su zauzeli 1. i 2. mesto u kategorijama Case Study i Pitch, uz poziv predstavnika privrede da implementiraju predložena rešenja u narednom periodu.

Čestitamo studentima na ovakvom rezultatu na jednom od najznačajnijih takmičenja ove vrste!