„Pozicija Srbije u Evroatlantskoj zajednici“ – poziv za učešće na interaktivnoj radionici

Evroatlantski savet Srbije u saradnji sa Fakultetom za inženjerski menadžment organizuje treću po redu interaktivnu radionicu pod nazivom „Pozicija Srbije u Evroatlantskoj zajednici“ koja će se održati u on-line formatu 9. juna 2022. s početkom u 12h.

Događaj će biti održan on-line, dok se studenti i zaposleni Fakulteta za inženjerski menadžment pozivaju da prisustvuju uživo u svečanoj sali Fakulteta.

Pozivaju se studenti da se prijave slanjem imena i prezimena na adresu eacs@eacs.rs, svi koji svoje prisustvo budu registrovali na centralnoj konferenciji u Beogradu imaće priliku da slušaju ugledne govornike iz zemlje i inostranstva i dobice sertifikate o uspešnom učešću u ovom ciklusu predavanja.

Radionica je posvećena analizi i sagledavanju obima bezbednosne saradnje i kako takva saradnja utiča na jačanje bezbednosti Republike Srbije u savremenom bezbednosnom okruženju.

Pozivnicu i imena predavača možete pogledati ovde