Praznična čarolija štićenika udruženja Multi-Art

Studenti druge godine Fakulteta za inženjerski menadžment iz Akreditovane jedinice van mesta sedišta u Vrbasu su pokrenuli projekat “Praznična čarolija štićenika udruženja Multi-Art iz Vrbasa“ koji predstavlja organizovanje prazničnog druženja, uručenje paketića i sredstava za sve štičenike pomenutog udruženja, koje čine deca sa posebnim potrebama. Želja studenata iz Vrbasa je da pored sticanja novih znanja, budemo i društveno odgovorni akademski građani. Slične projekte, studenti iz Vrbasa su organizovali i ranijih godina.

Pozivamo sve profesore, saradnike i studente u Beogradu i Vranju da se pridruže koleginicama i kolegama iz Vrbasa i učestvuju u skupljanju priloga. Donacije u novcu se mogu ostaviti kod doc. dr Jelene Raut (kabinet 339) do četvrtka, 1. decembra.