Predstavnici Fakulteta na sajmu obrazovanja u Požarevcu

Predstavnici Fakulteta za inženjerski menadžment učestvuju danas na sajmu obrazovanja koji se odigrava u Požarevcu.

Fakultet za inženjerski menadžment na sajmu predstavlja svoje programe osnovnih i master studija.

Programi osnovnih studija:

• Inženjerski menadžment (240 ECTS), smerovi: visoke tehnologije, informacione tehnologije, kreativne industrije, bezbednost;
  • Menadžment (180 ECTS);
  • Umetnička igra (180 ECTS), smerovi: klasičan balet, savremena igra, narodna igra, pedagogija, koreografija.

Programi master studija:

• Upravljanje projektima (60 ECTS);
  • Inženjering i menadžment bezbednosno-informativnih sistema (60 ECTS);
  • Ekonomika i menadžment energetike (60 ECTS);
  • Menadžment (120 ECTS);
  • Umetnička igra (120 ECTS).

Svi zainteresovani učenici, kao i njihovi roditelji, mogu da razgovaraju sa profesorima i asistentima Fakulteta i da dobiju sve informacije o smerovima, akreditaciji i uslovima studija. Otvorena vrata se na Fakultetu organizuju petkom od 10-14 i zakazuju se putem mejla prijava@fim.rs.