Prijava ispita – Junski ispitni rok

Junski ispitni rok za studente osnovnih i master studija će se održati od 15. do 26. juna. Prijava ispita za Junski ispitni rok odrzaće se od 8. do 10. juna.

Prijava ispita će se vršiti elektronskim putem na sledeći način:

• Sastaviti E-mail u kome ćete navesti svoje ime, prezime, broj indeksa, nazive predmeta (ispita) koje želite da prijavite u Junskom ispitnom roku i poslati na E-mail adresu Studentske službe  studentska.sluzba@fim.rs.
  • Za prijavu ispita potrebno je da imate izmirenu školarinu prema Ugovoru o studiranju.

Raspored ispita biće blagovremeno postavljen na sajtu Fakulteta. Takođe, i dalje važe precizne smernice za pravila ponašanja u prostorijama Fakulteta za vreme održavanja prijemnih ispita i ispitnih rokova.

U slučaju bilo kakvih promena, studenti će biti na vreme obavešteni putem sajta Fakulteta.