Prof. dr Vladimir Tomašević na proslavi Instituta društvenih nauka povodom sticanja statusa instituta od nacionalnog značaja

Institut društvenih nauka je stekao status instituta od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju. Na proslavi upriličenoj u Aeroklubu prisustvovali su i prof. dr Vladimir Tomašević, dekan Fakulteta za inženjerski menadžment i dr Smilja Marković, zamenik direktora Tehničkog instituta SANU i profesor na doktorskim studijama Fakulteta za inženjerski menadžment.

Slika: Dr Vencislav Grabulov, direktor Instituta za ispitivanje materijala, dr Smilja Marković, zamenik direktora Tehničkog instituta SANU, prof. dr Vladimir Tomašević, dekan Fakulteta za inženjerski menadžment.

Čestitamo istraživačima Instituta društvenih nauka kao prvoj naučnoistraživačkoj organizaciji iz oblasti društvenih nauka koja je stekla status instituta od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju.