Regionalna konferencija o tehnološkim inovacijama – Innovation Talk 2020

Doc. dr Biljana Stojanović-Višić je predstavljala Fakultet za inženjerski menadžment na Regionalnoj konferenciji o tehnološkim inovacijama – Innovation Talk 2020, koja je održana u hotelu Hilton u Beogradu. Konferenciju je organizovala „Color Media Communications“, pod pokroviteljstvom Kabineta ministra za inovacije i tehnološki razvoj Vlade Republike Srbije. Teme ove konferencije bile su investicije u startap kompanije i saradnja korporacija i startapova. Događaj je okupio relevantne aktere inovacionog ekosistema koji su razgovarali o potencijalima investicija u startapove, uspešnim primerima saradnje između korporacija i startap kompanija, kao i o unapređenju poslovnog ambijenta za fondove venčurnog kapitala.