Studenti u susret nauci – StES 2022

XV multidisciplinarni naučno-stručni skup “Studenti u susret nauci”, sa međunarodnim učešćem, održaće se na Univerzitetu u Banja Luci od 17. do 19. novembra 2022. godine.

StES je naučno-stručni skup studenata, multidisciplinarnog karaktera, u organizaciji Studentskog parlamenta Univerziteta u Banja Luci, koji pruža priliku da se upustite u svet nauke i istraživanja. Cilj StES skupa jeste prikazati naučna i stručna dostignuća studenata i mogućnost njihove primene u praksi, te određivanje budućeg pravca istraživanja.

Na Naučno-stručni skup StES 2022 mogu da se prijave studenti osnovnih, master i doktorskih studija, kao i mladi istraživači do 30 godina starosti. Ovde možete pogledati pozivno-pismo.

Izvor: stes.unibl.org