Učešće Fakulteta na Sajmu karijere u Elektrotehničkoj školi „Stari grad“ 2018.

Profesori, studenti i diplomci Fakulteta su danas predstavili programe studija na sajmu karijere za učenike tehničkih škola održanom u Elektrotehničkoj školi „Stari grad“.

O programima studija sa učenicima su razgovarali prof. dr Srđan Tomić i doc. dr Tatjana Ilić-Kosanović, direktor Centra za razvoj karijere. O osnovnim master studijama iz perspektive studenata govorili su Stanislava Jezdovič, diplomac osnovnih i master studija Fakulteta i Luka Latinović, student III godine i student demonstrator.

Na sajmu su učestvovali i predstavnici drugih fakulteta i visokih škola, a među posetiocima bili su i učenici Tehničke Škole „Rade Končar“ i „Drvo art“.

Fakultet za inženjerski menadžment se zahvaljuje psihologu Škole Slavici Čarapić na odlično organizovanom sajmu.

Više fotografija možete da vidite na FB stranici Fakulteta.