Uspesi naših diplomaca – Ognjen Raketić

Ognjen Raketić, diplomac Fakulteta za inženjerski menadžment, upisao je master studije na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu iz oblasti inženjerstva i inovacija kao budžetski student.

Ognjen o studiranju na FIM-u kaže: Nakon dugog istraživanja koji ću Fakultet da odaberem, odluka je pala na Fakultet za inženjerski menadžment, jer je bio jedini fakultet koji mi je imao razumevanja za moju želju da radim puno radno vreme i da se edukujem. Ovaj fakultet sam upisao zbog toga što mi je davao dozu slobode da se usavršim u onome u čemu sam najbolji. Preporučio bih FIM svakome ko želi da stekne kvalitetno znanje i kome je odnos sa profesorima jako bitan. Posebno su mi bila interesantna predavanja iz IT predmeta i upravljanja kvalitetom. Nakon završetka studija, upisao sam master iz oblasti inženjerstva inovacija na FTN-u u Novom Sadu, kako bih proširio svoje znanje i proširio lepezu svojih veština. Nadam se da ću se vratiti na FIM, bilo u ulozi saradnika u nastavi ili asistenta.