Uspesi naših studenata – Studenti Instituta predstavljaju Srbiju u Asuanu

Studenti Odseka za scensku narodnu igru i muziku Instituta za umetničku igru iz Beograda, učestvuju na 7. međunarodnom festivalu folklorne umetnosti koji se održava od 14. do 24. februara ove godine u Asuanu, Egipat.

U okviru promocije festivala organizovano je krstarenje Nilom predstavnika svih zemalja učesnica. Svečana ceremonija otvaranja festivala je održana u nedelju 16. februara kada je svih 15 zemalja učesnica predstavilo svoj program.

Program Instituta za umetničku igru izvode Ljesar Tamara, Kostić Boban, Antić Nevena, Velebit Nikola, Đorđević Mia, Maksimović Tijana, Radonjić Jovan, Janković Andrija, Stepić Aleksandar, Bronja Katarina, pod rukovodstvom Velimira Agovskog.

Institut za umetničku igru se zahvaljuje Ministarstvu kulture Egipta, Ambasadi Egipta u Srbiji i specijalnoj podršci Nj. E. Ambasadora Arapske Republike Egipta, gospodina Amr Aljowaily.

Više fotografija pogledajte OVDE.