Uspešno održana konferencija CIBEK 2022.

Konferencija CIBEK 2022. uspešno je održana 9. marta u onlajn formatu. Uvodna predavanja su održali Mohammed Al Ta’ani, Secretary General – Arab Renewable Energy Commission; Vice Chairman and General Manager – Jordanian Renewable Energy Society, Jordan i Mirosław J. Skibniewski, Project Management Center of Excellence, Dept. of Civil and Environmental Engineering, University of Maryland, USA.

Svoje radove su predstavili i učesnici iz Rumunije, Bosne i Hercegovine i Srbije. Za konferenciju su prijavljeni i radovi iz Ujedinjenih Arpaskih Emirata, Španije, Austrije, Crne Gore, Slovenije, Hrvatske i drugih zemalja.

Konferencija CIBEK 2023. se planira za april naredne godine i učekuje se da će se održati uživo.

Fotografije možete videti na Facebook stranici Fakulteta.