Uspešno zaključena konferencija „Kritična infrastruktura odbrambene industrije“

Uspešno je zaključena konferencija „Kritična infrastruktura odbrambene industrije“, koja je organizovana pod pokroviteljstvom Ministarstva odbrane Republike Srbije i uz podršku Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije, Ministarstva za zaštitu životne sredine.

U radu konferencije učestvovale su brojne kompanije iz sektora odbramene industrije Republike Srbije, predstavnici MUP Crne Gore i MUP Bosne i Hercegovine, predstavnik Direkcije za spašavanje i zaštitu Republike Makedonije, kao i brojni naučni radnici i stručnjaci iz naučno-obrazovnih, naučno-istraživačkih institucija i kompanija iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Rumunije, Bugarske i Srbije.

Predsednik Saveta, prof. dr Vladimir Tomašević, je održao pozdravnu reč, a dekan Fakulteta, prof dr Slobodan Živković i prof. dr Mirjana Kranjac vode sesije. Prof. dr Hatidža Beriša je vodila organizacioni odbor konferencije.

Više fotografija možete da vidite na FB stranici Fakulteta.