Okrugli sto „O problemima naučno-tehnološke saradnje i transfera tehnologije i obrazovanja“

U okviru Pete međunarodne privredne izložbe „EXPO-RUSSIA SERBIA 2018“ i Petog „Beogradskog poslovnog foruma“, danas je organizovan okrugli sto u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja na temu „O problemima naučno-tehnološke saradnje i transfera tehnologije i obrazovanja“ na kome učestvuju predstavnici visokoškolskih institucija Rusije i Srbije.

Predstavnici Fakulteta za inženjerski menadžment su doc. dr Brankica Pažun, prodekan za međunarodnu saradnju i koordinator Međunarodne naučno-stručne konferencije CIBEK, doc. dr Stanko Bulajić, prodekan za nastavu i doc. dr Proda Šećerov.