Predstavnici Fakulteta na Learning and Knowledge nedelji na manifestaciji Dubai Expo 2020

Fakultet za inženjerski menadžment učestvuje u delegaciji koja predstavlja Republiku Srbiju na Knowledge and Learning nedelji manifestacije Dubai Expo 2020. Profesori i asistenti predstavljaju programe doktorskih studija Upravljanje otpadom, Inženjering i menadžment strategijskih bezbednosnih sistema i Umetnička igra.

U toku nedelje posvećene obrazovanju naši profesori će razgovarati i sa kandidatima za upis na doktorske studije iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Programe studija će predstaviti prof. dr Srđan Tomić, prodekan za nastavu, prof. dr Tatjana Ilić-Kosanović, prodekan za naučnoistraživački rad, prof. dr Snežana Arnautović-Stjepanović, prodekan Instituta za umetničku igru, prof. dr Katarina Štrbac, rukovodilac Katedre za bezbednost i Jelena Rajković, asistent.

Želimo našim predstavnicima srećan put!