Slava Fakulteta za inženjerski menadžment – Akreditovana jedinica u Vranju 2017.

Visokoškolska jedinica bez svojstva pravnog lica van sedišta ustanove u Vranju Fakulteta za inženjerski menadžment, proslavila je danas u prisustvu studenata, profesora, saradnika i brojnih gostiju Slavu Fakulteta Sveti kralj Milutin. Sečenje slavskog kolača je obavljeno u Crkvi Svete Trojice. Zatim je u prostorijama Fakulteta priređen prigodan koktel u prisustvu brojnih zvanica, a gostima se obratio doc. dr Stanko Bulajić, prodekan za nastavu.

Među gostima su bili predstavnici gradske uprave i lokalne samouprave, direktori škola, predstavnici doma učenika u Vranju, predstavnici vojske i policije, kao i predstavnici visokoškolskog obrazovanja iz Kumanova.

Domaćin Slave bio je izvršni direktor Fakulteta Predrag Lečić