Vrednovanje pedagoškog rada nastavnika – Zimski semestar 2021/22.

Obaveštavamo sve studente osnovnih studija smera Inženjerski menadžment i Menadžment, kao i studente master studija smera Upravljanje projektima i Industrija 4.0 i Inženjering i menadžment bezbednosno-informacionih sistema da će se vrednovanje pedagoškog rada nastavnika i saradnika u zimskom semestru školske godine 2021/22. održati u od 1. do 9. februara. Studenti neće biti u mogućnosti da pristupe polaganju ispita bez preuzimanja i popunjavanja ankete za vrednovanje pedagoškog rada nastavnika i saradnika koji su im predavali u zimskom semestru 2021/22. godine.

Anketiranje je potpuno anonimno i organizuje se u cilju unapređenja kvaliteta nastave. Anketiranje će se obaviti uz sve preventivne mere.