Početak rada na Fakultetu za inženjerski menadžment – 18. maj

Fakultet za inženjerski menadžment u Beogradu, kao i Akreditovana jedinica van mesta sedišta u Vrbasu počinju sa radom u ponedeljak, 18. maja. Zbog trenutne epidemiološke situacije u Vranju, Akreditovana jedinica van mesta sedišta u Vranju neće početi sa radom u ponedeljak, 18. maja, a studenti će biti pravovremeno obavešteni o daljim koracima vezanim za ovu jedinicu.

Nastavne aktivnosti se i dalje odigravaju isključivo online putem Zoom i Google classroom aplikacije. Konsultacije sa profesorima se takođe obavljaju ili putem Zoom aplikacije ili putem E-maila. U nedelji između 18. i 22. maja, studenti mogu da dođu na Fakultet isključivo iz neodložnih razloga i samo ako prethodno zakažu termin u studentskoj službi bilo putem telefona 011 41 40 420 ili E-maila studentska.sluzba@fim.rs. Otvorena vrata za kandidate se takođe neće održavati.

U skladu sa preporukama Ministarstva prosvete, ulazak na Fakultet će biti organizovan prema posebnoj proceduri koju možete da vidite ovde.