Uspesi naših studenata – CIBEK 2018.

Studenti Fakulteta za inženjerski menadžment su u okviru I međunarodne naučno-stručne konferencije Cirkularna i bioekonomija – CIBEK 18 imali prilike da predstave rezultate sopstvenih istraživanja.

Svoje radove su veoma uspešno predstavili studenti III, II i I godine studija iz Vrbasa i Beograda:

• Ognjen Raketić, III godina, Vrbas, Importance of Education on Use Green ICT to Reduce Emissions of Co2 in Serbia;
  • Luka Latinović, II godina, Beograd, Model for Plastic Waste Handling in Serbia – Pyrolytic Conversion into Fuel Substitutes
  • Olga Mašić, I godina, Beograd, Industrial Hemp – Economic and Ecological Benefits: The Case of Serbia

Kolega Ognjen Raketić je svoje istraživanje obavio u saradnji sa doc. dr Brankicom Pažun i Irenom Rašević, dok su koleginica Olga Mašić i kolega Luka Latinović svoja istraživanja obavili potpuno samostalno.

Čestitamo studentima na uspešno prezentovanim rezultatima naučnog istraživanja.