Uspešno završena prva nagradna igra u okviru akcije Čep za hendikep

Predstavnici Studentskog parlamenta predali su danas Zoranu Martinovu iz udruženja Čep za hendikep, prvi kontigent sakupljenih čepova.

Studentski parlament je u okviru akcije Čep za hendikep organizovao, prvu u nizu, nagradnu igru. Pobednik, koji je sakupio najviše čepova je Željko Stepanović, student IV godine.

Koordinator akcije ispred Studentskog parlamenta, Olga Mašić, predsednik Parlamenta i student II godine (naša Greta), čestitala je Željku i uručila mu nagradu u vidu vaučera za ručak.

Među profesorima, rekord u broju sakupljenih čepova i dalje drži doc. dr Tatjana Ilić-Kosanović.

Studentski parlament poziva sve studente, profesore i saradnike Fakulteta da učestvuju u drugoj nagradnoj igri. Uslov za učestvovanje: donesite čepove! Nagrada: Ponovo tajna!