Drugi upisni rok – septembar 2018.

Drugi upisni rok se održava u periodu od 05. do 26. septembra 2018. Sve prijave koje su elektronskim putem pristigle za vreme kolektivnog godišnjeg odmora biće procesuirane od 3. septembra.

Fakultet za inženjerski menadžment organizuje osnovne akademske studije u trajanju od četiri godine, odnosno osam semestara, iz oblasti inženjerskog menadžmenta, kao i osnovne studije u trajanju od tri godine, odnosno šest semestara, iz oblasti menadžmenta.

Nakon završenih četvorogodišnjih studija student stiče zvanje: Diplomirani inženjer menadžmenta (240 ESPB poena).

Nakon završenih trogodišnjih studija student stiče zvanje: Inženjer menadžmenta (180 ESPB poena).

Oba studijska programa su sastavljena od obaveznih i izbornih predmeta. Na strukturu studija student može uticati sa izbornim predmetima, samim tim, oblikovati svoj akademsko-stručni profil.

Inženjerski menadžment – više detalja o studijskom programu možete naći ovde

Menadžment – više detalja o studijskom programu možete naći ovde

Više informacija o prijavi i upisu na osnovne studije možete naći na stranici Upis na osnovne studije

Fakultet za inženjerski menadžment i u septembru petkom organizuje Otvorena vrata, kada zainteresovani kandidati i njihovi roditelji mogu da posete naš Fakultet i da razgovaraju sa profesorima, asistentima i zaposlenima u studentskoj službi i dobiju sve potrebne informacije. Posete (individualne i grupne) se zakazuju putem E-mail adrese prijava@fim.rs.

Svi kandidati, koji nisu sigurni koji ih profesionalni pravac zanima, mogu u septembru da zakažu i razgovor u Centru za razvoj karijere putem E-mail adrese karijera@fim.rs.