Konkurs za upis studenata – školska 2021/22. godina

Bulevar vojvode Mišića br. 43

Beograd

OBJAVLJUJE KONKURS

Za upis studenata na akreditovane osnovne, master i doktorske akademske studije za školsku 2021/2022. godinu u sedištu ustanove u Beogradu:

Naziv programa

Osnovne studije:

OAS – Inženjerski menadžment  (Bezbednost, Kreativne Industrije, Visoke tehnologije), broj studenata 60, školarina iznosi 1.100 evra u dinarskoj protivvrednosti.

OAS – Umetnička igra, broj studenata 20, školarina iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

OAS – Menadžment, broj studenata 20, školarina iznosi 1.100 evra u dinarskoj protivvrednosti.

Master studije:

MAS – Upravljanje projektima i industrija 4.0, broj studenata 30,  školarina iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

MAS – Inženjering i menadžment bezbednosno-informacionih sistema, broj studenata 30, školarina iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

MAS – Ekonomika i menadžment energetike, broj studenata 25, školarina iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

MAS – Menadžment, broj studenata 20, školarina iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

MAS – Umetnička igra, broj studenata 20, školarina iznosi 2.500 evra u dinarskoj protivvrednosti.

Doktorske studije:

DAS – Upravljanje otpadom, broj studenata 7, školarina iznosi 3.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

DAS – Umetnička igra i performans, broj studenata 5, školarina iznosi 3.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

Za upis studenata na akreditovane osnovne i master akademske studije za školsku 2021/2022. godinu u visokoškolskoj jedinici van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica Vranje:

OAS –  Inženjerski menadžment, broj studenata 60, školarina iznosi 1.100 evra u dinarskoj protivvrednosti.

MAS – Upravljanje projektima i industrija 4.0, broj studenata 10, školarina iznosi 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti.

Za upis studenata na akreditovane osnovne i master akademske studije za školsku 2021/2022. godinu u visokoškolskoj jedinici van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica Vrbas:

OAS – Inženjerski menadžment, broj studenata 30, školarina iznosi 1.100 evra u dinarskoj protivvrednosti.

Uslovi za upis

OAS – Inženjerski menadžment:

• završena četvorogodišnja srednja škola (diploma i svedočanstva sva 4 razreda srednje škole), položen prijemni ispit, uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

OAS – Umetnička igra:

• završena trogodišnja srednja baletska škola (diploma i svedočanstva sva 3 razreda srednje škole) položen prijemni ispit, kao i diferencijalni ispit iz Engleskog jezika, uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

MASTER:

• završene četvorogodišnje osnovne akademske studije (240 ESPB), položen prijemni ispit u obliku situacionog intervjua i razgovora sa komisijom, uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

MASTER – Umetnička igra:

• završene trogodišnje osnovne akademske studije (180 ESPB), položen prijemni ispit, uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

MASTER – Menadžment:

• završene trogodišnje osnovne akademske studije (180 ESPB), položen prijemni ispit, položen prijemni ispit u obliku situacionog intervjua i razgovora sa komisijom, uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

DAS – Upravljanje otpadom

• prethodne završene akademske studije (300 ESPB), položen prijemni ispit u obliku situacionog intervjua i razgovora sa komisijom, uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

DAS – Umetnička igra i performans

• prethodne završene akademske studije (300 ESPB), uplaćena prva rata školarine u skladu sa odlukom Ustanove.

Rok za podnošenje prigovora na regularnost postupka utvrđenog postupkom ili na svoje mesto na rang listi, kandidat može podneti u roku od 36 sati od objavljivanja preliminarne rang liste.

Sve detaljnije informacije, kao i termini prijemnih ispita dostupni su na internet adresi Fakulteta www.fim.edu.rs.

Sva pitanja slati na adresu studentske službe studentska.sluzba@fim.rs.

Školarina se može plaćati u više mesečnih rata, a navedene cene su date za jednu školsku godinu.