„Mladi u Srbiji uvek imaju entuzijazam“, intervju prof. dr Vladimira Tomaševića u časopisu Borba

„Mladi u Srbiji uvek imaju entuzijazam“, naslov je razgovora sa dekanom, prof. dr Vladimirom Tomaševićem, objavljen u časopisu Borba.

Dekan ovom prilikom govori o tome na koji način je pandemija uticala na obrazovni sistem, entuzijazmu i snalažljivosti mladih ljudi u Srbiji, značaju dostupnosti pouzdanih i relevantnih infomacija u obrazovanju, o razlikama između privatnih i državnih visokoškolskih ustanova, planovima u vezi transfera tehnologija u biomaterijalima i otvaranju laboratorije za 4D štampače, inovacionim centrima, viziji i konceptu budućnosti u visokoškolskom sistemu. Tekst objavljen u časopisu Borba možete pročitati u priloženom dokumentu.