Predstavljanje Fakulteta za inženjerski menadžment na Školskom festivalu u Tehničkoj školi „Novi Beograd“

Fakultet za inženjerski menadžment na Školskom festivalu grejanja i klimatizacije Srbije u Tehničkoj školi „Novi Beograd“ predstavlja svoje programe osnovnih, master i doktorskih studija iz tehničko-tehnološkog polja.

Programi osnovnih studija:

• Inženjerski menadžment (240 ECTS), smerovi: visoke tehnologije, informacione tehnologije, kreativne industrije, bezbednost;
  • Menadžment (180 ECTS).

Programi master studija:

• Upravljanje projektima (60 ECTS);
  • Inženjering i menadžment bezbednosno-informativnih sistema (60 ECTS);
  • Menadžment informaciono-telekomunikacionih tehnologija (60 ECTS);
  • Ekonomika i menadžment energetike (60 ECTS);
  • Menadžment (120 ECTS).

Svi zainteresovani učenici, kao i njihovi roditelji, mogu da razgovaraju sa profesorima i asistentima Fakulteta i da dobiju sve informacije o smerovima, akreditaciji i uslovima studija. Otvorena vrata se na Fakultetu organizuju petkom od 10.00-14.00 i zakazuju se putem mejla prijava@fim.rs.