Produžen rok za prijavu za učešće i dostavljanje rada – CIBEK 2019.

Produžen je rok za prijavu za učešće i dostavljanje rada za konferenciju CIBEK koja se održava 30. maja na Fakultetu za inženjerski menadžment.

VAŽNI DATUMI:

Produžen rok za prijavu za učešće i dostavljanje rada  – 22. maj 2019. godine;
Obaveštenje o prihvatanju rada – 24. maj 2019. godine;
Uplata kotizacije – 28. maj 2019. godine;
Naučna konferencija –  30. maj  2019. godine.

PREDAVAČI PO POZIVU:

MOHAMMED AL TA’ANI, generalni direktor Društva za obnovljivu energiju, generalni sekretar arapske komisije za obnovljivu energiju, Jordan – „The fourth energy generation and artificial intelligence as the key in Arab countries“

DR VIKTOR SIMONČIĆ, dipl.ing.kem.teh, nezavisni savetnik za životnu sredinu i održivi razvoj, Hrvatska – „When and how a circular economy can become reality – a challenge for sustainable local development and business opportunities“

PARTNERI KONFERENCIJE:

Nemačko-srpska privredna komora, Ministarstvo zaštite životne sredine Republike Srbije, Privredna komora Republike Srbije, Sekretarijat za privredu grada Beograda, Sekretarijat za zaštitu životne sredine grada Beograda, Institute for renewable energy, Energo Wind, Institut za menadžment Skoplje, Društvo inženjerskog menadžmenta Srbije.