Simulacija grupne diskusije bez vođe za studente IV godine – maj 2021.

Centar za razvoj karijere tradicionalno već devet godina za studente završne godine osnovnih studija studijskog programa Inženjerski menadžment organizuje simulaciju grupne diskusije bez vođe (Leaderless Group Discussion), kao jednog od najvažnijih elemenata selekcije kandidata za početne menadžerske (Management Trainee) i druge profesionalne pozicije.

Pozivaju se studenti IV godine da se prijave i pošalju svoju radnu biografiju putem i-mejla karijera@fim.rs do četvrtka, 29. aprila. U prvoj nedelji maja će biti formirane grupe. Grupe će imati četiri učesnika i biće primenjene sve epidemiološke mere. Simulacije će se održati u periodu od 17. do 21. maja.

Za simulaciju grupne diskusije bez vođe mogu da se prijave i studenti master studija.