VAŽNO OBAVEŠTENJE – OVERA LETNJEG SEMESTRA I JUNSKI ISPITNI ROK 2018.

Overa letnjeg semestra i prijava ispita za junski ispitni rok školske 2017/2018. godine obaviće se u periodu od 11. 06. do 14. 06. 2018. godine.

Junski ispitni rok održaće se u periodu od 18. 06. do 04. 07. 2018. godine.

Studenti moraju da izmire svoje finansijske obaveze u skladu sa Ugovorom o studiranju ili Odlukom o plaćanju školarine na više mesečnih rata, kako bi imali pravo da overe semestar i prijave ispite u navedenom ispitnom roku.

Raspored junskog ispitnog roka za studente osnovnih studija u Beogradu možete videti Ovde.

Raspored junskog ispitnog roka za studente master studija u Beogradu možete videti Ovde.

STUDENTSKA SLUŽBA